५ श्रावण २०८१, शनिबार
Follow Us

सन्की मान्छेको कथामा शेरबहादुर

नेपालब्रिटेन डट कम्
२१ पुष २०७४, शुक्रबार ०७:३७

काठमाडौं । शेरबहादुर सन्की मान्छेको कथामा निर्माण भएको फिल्म हो । अवकाशप्राप्त एक आर्मीको कथामा यो फिल्म रुमलिएको छ । निडर, शन्की र बलियो पात्र शेर बहादुर फिल्मको मूख्य पात्र हो । शेरबहादुर आफ्नो लक्ष्य प्राप्तिका लागि केही योजना बनाउँछन् । त्यही योजनाभित्र रुमलिएका अन्य पात्रसँगको अवस्था फिल्मले चित्रण गरेको छ ।
फिलमको मूख्य पात्रको रुपमा वरिष्ठ कलाकार सुनिल थापा देखिएका छन् । सुनिलको अलवा कर्मा रविन्द्र झा, मेनुका प्रधान लगायतको मूख्य भुमिका फिल्ममा रहेको छ । एक्शन, रोमान्स, ड्रामा समाबेशफिल्म प्रति निर्माण पक्ष अपेक्षित छन् । आउँदो माघ १९ गते नै फिल्म रिलिज गर्ने तयारीका साथ फिल्मका निर्माण टिम प्रचार प्रसारको तयारीमा लागेका छन् ।
फिल्मको झट्ट नाम सुन्दा राजनीतिको गन्ध आए पनि यो कुनै राजनीतिसंग सम्बन्धित फिल्म नभएको निर्माण पक्षले जनाईएको छ । यस फिल्मको अधिकांश सिन सेटमा खिचिएको निर्माण पक्षको दावी छ । जुन सेट तयार गर्न मात्रै २५ लाख बढी खर्च गरिएको बताईएको छ । फिल्मका निर्देशक आर राजवंशी हुन् भने निर्माताका रुपमा वरिष्ठ छायांकार गौरीशंकर धुजु र धिराज राजवंशी रहेका छन् । गौरीशंकर धुजु नेपाली फिल्म क्षेत्रमा ४० बर्षदेखी अनवरत रुपमा लाग्दै आईरहेका छन् ।