१५ जेष्ठ २०८१, मंगलवार
Follow Us

गोलरहित बराबरीमा सकियो म्यानमारसँग नेपालको खेल

नेपालब्रिटेन संवाददाता
२२ भाद्र २०८०, शुक्रबार १४:०२

काठमाडौं । नेपालले म्यानमारसँग पहिलो अन्तर्राष्ट्रिय मैत्रीपूर्ण खेलमा शुक्रबार गोलरहित बराबरी खेलेको छ। याङगुनको थुउन्ना रंगशालामा भएको खेल दुवै टिमले केही अवसर सिर्जना गरेपछि गोल भने हुन सकेन।

खेलको अधिकांश समय म्यानमार नेपालमाथि हाबी रहे पनि गोल गर्न सकेन। यसै खेलबाट नेपालका लागि जिलेप्सीजंग कार्की र हिसुबु थपलियाले डेब्यु गरेका छन्। आर्मीका जिलेप्सीले सुरुआती ११ मै परेका थिए।

जावलाखेलका हिसुबुले सब्टिच्युट खेलाडीका रूपमा मैदान प्रवेश गरेका थिए। उनले अञ्जन विष्टलाई सब्टिच्युट गरेका थिए। लाओसविरुद्ध अर्को महिना हुने एसियाली विश्वकप तथा एसियाकप छनोटको तयारीका क्रममा नेपाल दुई मैत्रीपूर्ण अन्तर्राष्ट्रिय खेलका लागि म्यानमार गएको हो। अब दोस्रो खेल सोमबार हुनेछ।

वर्तमान सरकारले तरुण दलका नेता कार्यकर्तामाथि ठूलै षड्यन्त्र रचेको उनले बताए । यो सरकारलाई बोकेर अघि बढ्न नहुने भन्दै अध्यक्ष गुरुङले नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवा तथा पार्टीका नेताहरुलाई सम्बोधन गर्दै भने, ‘सुरक्षाकर्मीको काँधमा बन्दुक राखेर तरुण दलमाथि आक्रमण गर्ने प्रयास भइरहेको छ ।’