१३ जेष्ठ २०८१, आईतवार
Follow Us

अमिर खानकी श्रीमतीको फिल्ममा सलमान खानले गलत बोले पछि…

नेपालब्रिटेन संवाददाता
१ चैत्र २०८०, बिहीबार ०६:२८

मुम्बइ । गत मार्च १ मा सिनेमाघरमा रिलिज भएको आमिर खानद्वारा निर्मित र किरण राव निर्देशित मिसिङ लेडीजले दर्शकबाट मात्र होइन सेलिब्रेटीबाट पनि प्रशंसा पाइरहेको छ ।

अब यो सूचीमा सलमान खानको नाम पनि थपिएको छ, जसले ‘लापत्ता लेडीज’को समीक्षा गर्दै किरण रावसँग काम गर्ने इच्छा व्यक्त गरेका छन् । तर यो सन्दर्भमा सलमानले ठूलो गल्ती गरेको थाहा हुन आएको छ ।

वास्तवमा, सलमान खानले हालै ट्वीटरमा आमिर खान र किरण रावको ‘लापत्ता लेडीज’ को समीक्षा गर्दै एउटा पोस्ट सेयर गरेका थिए, जसमा उनले लेखेका थिए,   ‘भर्खरै किरण रावको लापत्ता लेडीज हेरे। वाह वाह किरण। मलाई यो फिल्म एकदमै मन पर्यो र मेरो बुबालाई पनि। निर्देशकको रूपमा डेब्यु गरेकोमा बधाई छ। उत्कृष्ट। तपाई म सँग कहिले काम गर्नुहुन्छ ?’

यो ट्विट सेयर हुने बित्तिकै मानिसहरूले उनलाई केही कुरा सच्याउन भनेका छन । किनभन, किरण रावले २०१० मा निर्देशकको रूपमा डेब्यू गरेकी थिइन ।

अर्का प्रयोगकर्ताले लेखेका छन्, ‘डेब्यू फिल्म त किरण रावको धोबीघाट थियो । यस बाहेक धोबीघाटको प्रिमियरमा आफ्नो उपस्थितिको खबर शेयर गर्दै एक प्रयोगकर्ताले लेखेका छन्,  ‘१४ वर्षअघि निर्देशनको डेब्यु समारोहमा उपस्थितसमेत हुनुहुन्थ्यो ।’

तपाईलाई बताउन दिनुहोस्, सलमान खान भन्दा पहिले शबना आजमी र अनुराग कश्यपले पनि ‘लापत्ता लेडीज’को तारिफ गरेका थिए। फिल्मको कुरा गर्ने हो भने ‘लापत्ता लेडिज’मा नितांशी गोयल, प्रतिभा रन्त र स्पर्श श्रीवास्तव मुख्य भूमिकामा छन् ।