६ श्रावण २०८१, आईतवार
Follow Us

एनआरएनएमा अहिलेसम्म को–कसको पर्‍यो उम्मेदवारी ?

नेपालब्रिटेन संवाददाता
२८ आश्विन २०८०, आईतवार १४:००

काठमाडौं । गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएन) मा नयाँ नेतृत्वको लागि उम्मेदवारी दर्ता गराउने क्रम अक्टुबर १२ देखि नै सुरु भएको छ । १५ तारिखसम्म ७४ पदका लागि ७० जनाले उम्मेद्वारी दर्ता गराएका छन् । सोमबार १६ तारिखसम्म अनलाइन अथवा भौतिक रुपमा उपस्थिति भएर उम्मेदवारी दर्ता गराउन सकिने निर्वाचन समितिका सदस्य तथा सूचना अधिकृत चिरञ्जीवी ढकालले जानकारी दिए ।

अहिलेसम्म अध्यक्ष र महासचिवमा दुई–दुईजनाले मात्र उम्मेदवारी दर्ता गराएका छन् । अध्यक्षमा आरके शर्मा र डा. बद्री केसीले उम्मेदवारी दर्ता गराएका छन् भने महासचिवमा गौरीराज जोशी र बुद्धिसागर सुवेदीको उम्मेदवारी परेको छ ।

हेर्नुस् को–कसको उम्मेदवारी
– शिवप्रसाद पौडेल (जापान) क्षेत्रीय संयोजक एसिया प्रशान्त
– सुपेन्द्र घिसिङ (जापान) युवा संयोजक
– दिनेश पोखरेल क्षेत्रीय संयोजक ओसियाना
– अरुणकुमार ठाकुर क्षेत्रीय उपसंयोजक ओसियाना
– रोविनप्रसाद शेरचन (जापान) उपाध्यक्ष,
– सीपी पौडेल सहकोषाध्यक्ष
– गोकुलप्रसाद घिमिरे क्षेत्रीय उपसंयोजक ओसियना
– प्रदीप न्यौपाने, क्षेत्रीय संयोजक एसिया प्रशान्त
– राधिकार गुरुङ (हङकङ) महिला सचिव
– पारशमणि पोखरेल, सचिव,
– मनोज श्रेष्ठ, सचिव
– सोमनाथ सापकोटा, उपमहासचिव
– गोविन्दप्रसाद श्रेष्ठ (जापान) उपाध्यक्ष
– आरके शर्मा, अध्यक्ष
– राजु रेग्मी उपाध्यक्ष
– यज्ञराज सुवेदी, सचिव,
– पूर्णचन्द्र बानियाँ, उपसंयोजक अमेरिकाज
– भीमसेन थापा, डिआरसी यूरोप
– कृष्णजगनाथ गिरी उपमहासचिव
– अभिमानसिंह बस्नेत, उपाध्यक्ष
– राजेन्द्र अर्याल मध्यपूर्व संयोजक
– सरिता भण्डारी पौडेल, (मध्यपूर्व) महिला उपसंयोजक
– लक्ष्मी गिरी, क्षेत्रीय महिला संयोजक (मध्यपूर्व)
– यसिमा बेगम सैयद, महिला उपाध्यक्ष
– अब्दुल वासिद, युवा उपाध्यक्ष
– राजु अर्याल, उपसंयोजक यूरोप
– रामशरण सिम्खडा, उपाधयक्ष
– अनिता गुरुङ महिला संयोजक
– रविन अधिकारी, युवा संयोजक
– कमलराज पाठक, क्षेत्रीय उपसंयोजक ओसियाना
– प्रकाश भण्डारी, क्षेत्रीय संयोजक युरोप
– मोहम्मद मुक्तदा मुसलमान, सहकोषाध्यक्ष
– रमेश श्रेष्ठ, क्षेत्रीय युवा उपसंयोजक (मध्यपूर्व)
– डा. केशव पौडेल, उपाध्यक्ष
– प्रविण गुरुङ, उपमहासचिव
– नारायणप्रसाद आचार्य उपाध्यक्ष
– बेदराज बस्नेत, क्षेत्रीय संयोजक अमेरिकाज
– श्रवणकुमार सत्याल, क्षेत्रीय उपसंयोजक (एसिया प्यासेफिक)
– गौरीराज जोशी, महासचिव
– रामजी पोखरेल, सचिव,
– सुजनकुमार थापा, कोषाध्यक्ष
– प्रमोद सिटौला, उपमहासचिव
– डण्डपाणी कँडेल (डीपी) क्षेत्रीय संयोजक ओसियाना)
– सूर्य आचार्य, क्षेत्रीय युवा संयोजक ओसियाना
– कृष्णप्रसाद तिमल्सिना, सहकोषाध्यक्ष
– राजेन्द्रप्रसाद पुडासैनी, सचिव
– ठाकुरप्रसाद ढुंगाना, कोषाध्यक्ष
– अमृता थापा, महिला सहसंयोजक
– दिपक केसी, उपसंयोजक एसिया प्यासेफिक
– डा. चिरञ्जीवी खड्का, क्षेत्रीय संयोजक यूरोप
– अनुजा प्रधान, महिला संयोजक
– टंकप्रसाद गैरे, सचिव
– रोशन थापा, युवा उपाध्यक्ष
– खगेन्द्र न्यौपाने, उपाध्यक्ष
– सन्तोषकुमार भट्टराई, उपमहासचिव
– महेश अधिकारी (डीआरसी)
– गंगाधर गौतम, उपाध्यक्ष
– प्रकाश सापकोटा, सचिव
– देवकी खत्री गुरुङ, महिला संयोजक
– देविदल खड्का, सहकोषाध्यक्ष
– विजय मोक्ता उपाध्यक्ष
– चिरञ्जीवी घिमिरे, उपाध्यक्ष,
– विकास बस्नेत, क्षेत्रीय युवा संयोजक
– शंकर डाँगी, युरोप उपसंयोजक,
– जेदुनाथ पोखरेल, उपाध्यक्ष
– दिपकप्रसाद कँडेल, उपसंयोजक
– दयानिधि सापकोटा, सचिव
– संजीवकुमार श्रेष्ठ, क्षेत्रीय उपसंयोजक (डीआरसी)
– डा. बद्री केसी, अध्यक्ष