८ असार २०८१, शुक्रबार
Follow Us

सामबहादुर हेरेपछि कट्रिनाले भनिन्- ‘काब्यात्मक’

नेपालब्रिटेन संवाददाता
१५ मंसिर २०८०, शुक्रबार ०६:५४

मुम्बइ । विक्की कौशल स्टारर फिल्म साम बहादुर आजबाट हलमा रिलिज भएको छ । फिल्मलाई लिएर फ्यानमा निकै उत्साह देखिएको छ । यी सबैको बीचमा विक्की कौशलकी पत्नी तथा अभिनेत्री कट्रिना कैफले सैफ बहादुरको पहिलो रिभ्यु सेयर गरेकी छिन् ।

अभिनेत्रीले सामबहादुर र उनका पति विक्की कौशलको अभिनयको तारिफ गर्दै इन्स्टाग्राममा लामो नोट लेखेकी छिन् ।

कट्रिना कैफ हालै आफ्नो पतिसँग साम बहादुरको स्क्रिनिङमा सहभागी भएकी थिइन् । कट्रिनाले आफ्नो अभिनेता पति विक्की कौशलको पछिल्लो रिलीज भएको ‘साम बहादुर’ को प्रशंसा गर्दै एक लामो नोट पोस्ट गरेकी छिन । आज डिसेम्बर १ मा सिनेमाघरमा रिलिज भएको बायोग्राफिकल युद्धमा आधारित ड्रामालाई कट्रिनाले  ‘काव्यात्मक’ फिल्म भनेकी छन् ।

क्याटरिना कैफले आफ्नो नोटमा लेखेकी छिन् कि साम बहादुरको रूपमा विक्की कौशलले एक दमदार अभिनय छ ,जुन याद रहनेछ र अभिनेताले कसरी चरित्रमा आफूलाई डुबाएको हुनुपर्छ भन्ने यसमा देखिन्छ ।

कट्रिनाले लेखेकी छिन्, मेघनागुलज़ार यस्तो काव्यात्मक सुन्दर क्लासिक फिल्म अर्को युगमा पनि लागोस । तपाईले कथा बताउनको लागि उनको जोश र हरेक शटमा विवरणमा ध्यान देख्न सक्नुहुन्छ। र, साम….ग्रेस, वीरता र अभिवादन। कस्तो प्रदर्शन, निर्दोष, म अचम्ममा छु, तपाईं धेरै प्रेरणादायक हुनुहुन्छ, तपाईंको शिल्पमा यस्तो शानदार अभिन्न तरिकामा सत्य हुनुहुन्छ, तपाईंलाई पर्दामा चम्किरहेको देख्दा गर्व छ। गत वर्ष मैले तपाईलाई यो चलचित्रमा राखेको र साममा रूपान्तरण गरेको देखेको थिएँ।’