८ जेष्ठ २०८१, मंगलवार
Follow Us

पुरुष र महिला एउटै रुखमा झुण्डिए, तीन जनाको मृत्यु

नेपालब्रिटेन संवाददाता
१ पुष २०८०, आईतवार ०६:२३

पाल्पा । पाल्पाको तिनाउ गाउँपालिकामा शनिबार मात्रै तीन जनाको मृत्यु भएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाका अनुसार एक जना पुरुष रुखबाट लडेर घटनास्थमै मृत्यु भएको हो भने अर्का एक पुरुष एक जना महिला एउटै रुपमा झुण्डिएर मृत्यु भएको अवस्थामा फेला परेका हुन् ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाबाट सूचना अधिकारी सुगन्ध श्रेष्ठका अनुसार तिनाउ ५ कोलडाँडाका ४६ वर्षीय शेरबहादुर गाहा चिनडेया गैरास्थित जंगलमा दालचिनीको रुखमा चढी दालचिनीको हाँगा काट्ने क्रममा अचानक रुखबाट खसेपछि घटनास्थलमै मृत्यु भएको हो ।

यस्तै तिनाउ गाउँपालिका वडा नं. ३ चिरीडाँडाको जंगलमा हालसम्म नाम, थर र वतन नखुलेको पुरुष र महिला रुखमा झुण्डिएको अवस्थामा फेला परेको सूचना अधिकारी श्रेष्ठले बताए ।

सबै शवलाई पोस्टमार्टमका लागि पाल्पा अस्पताल पठाइ घटनाबारे थप अनुसन्धान जारी रहेको प्रहरीको जनाएको छ ।